דוכני מזון לאירועים

יש לכם אירוע מרגש על הפרק? מחפשים דוכני אוכל מיוחדים שיכניסו טוויסט של טעם לאורחים שלכם? הגעתם למקום הנכון (:

עושים שמח בכל אירוע

מי כמונו יודע, שאירועים מיוחדים קורים אחת ל… בחיים. ואם כבר חוגגים, אז לעשות את זה כמו שצריך!

אנחנו כאן בשביל להפיק לכם חגיגה של טעמים מקוריים, ייחודיים ומטריפים, שפשוט אי אפשר להפסיק לנשנש.

כי כשאתם והאורחים שלכם כל כך מרוצים, אנחנו יודעים שעשינו את שלנו.

דוכני המזון שלנו הם הדובדבן שבקצפת, הם הדבר ה"קטן" הזה שכולם ידברו עליו אחר כך.

זה בדיוק מה שהם חיפשו להכניס לפה בזמן שהם חוגגים יחד איתכם את הרגעים הגדולים.

קבלו את דוכני האוכל המטריפים שיעשו לכם את האירוע!

רוצים לשריין את העמדות השמחות שלנו באירועים שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ככה נראה כל הטוב שאנחנו יודעים להכין עבורכם

שירות מחברה בעלת שם

קייטרינג bite מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי לכל סוג אירוע, הכנה קפדנית בתנאי היגיינה מושלמים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת בחברתם לטובת נוספים.

דוכן לאירועים

דוכן לאירועים מיועד להגשת מנות אוכל למוזמנים. הוא מעוצב בהתאם לייעודו ולסוגי האוכל המונחים עליו. התפריט המוצע באירוע הינו, לרוב, בשרי או חלבי. הבחירה בסגנון האוכל נקבעת בהחלטה משותפת של השף ומזמין האירוע. קייטרינג bite עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב חשיבות.

דוכן לאירועים – עם כלי הגשה נאים

דוכן לאירועים מוצג לעיני האורחים עם כלי הגשה נאים ועם עיצוב ייחודי המושך את העין והלב. הרצון הינו שהוא יגרה חושים מרכזיים של ריח, מראה, טעם ואחרים התורמים לאווירה הקולינארית הכוללת. ניתן למצוא מספר סוגי דוכנים המיועדים לקבלת פנים, למנות העיקריות, לקינוחים, לשתייה חריפה, קלה וחמה ועוד. התפריט הבשרי המוצע יכול לכלול, בין היתר, מנות עוף, בקר, כבש, הודו. מכינים אותם בסגנונות שונים כמו צלייה, בישול, עישון ועוד. המנות החלביות יכללו מנות כמו קישים, פשטידות, כיסונים, פיצות, בורקסים, דגים ועוד. לכל אלו יתווספו סלטים רעננים וצבעוניים, מנות חמות של אורז, תפוחי אדמה, קטניות ועוד. תמיד יהיו חמוצים, רטבים ומיני מזונות ייחודיים המוסיפים טעם ועניין. משקאות מכל הסוגים יוגשו ללא הגבלה. אל הדוכנים ייגשו האורחים ומלצרים יעבירו להם את האוכל לצלחות. בקבלת הפנים ניתן למצוא גם מלצרים מסתובבים המגישים מיני פינגר פוד ומנות קלות להשביע רעב ראשוני.

תפריט בהחלטה משותפת

כל תפריט נבחר מתוך היצע מנות רב המאפשרות גמישות רבה. ניתן גם, לעיתים, להוסיף אוכל אתני המקובל על בן העדה החוגג. השף ימליץ על המנות המקובלות המהוות את הבסיס עליו נשען התפריט. אלו מנות שכולם מבקשים ואוהבים. הוא יציע גם מנות דגל בהן הוא מתמחה. התפריט יותאם לסוג האירוע – פרטי, עסקי, חברתי ואחר וההחלטה הסופית על הרכבו היא של מפיקו.

שירות מחברה ידועה

קייטרינג bite מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי, הכנה בתנאי היגיינה מושלמים, עמידה בלוח זמנים, דאגה לפרטים הקטנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מלימוד הנושא לעומק, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים וכדומה. הם ישמחו לשרת נוספים.

עמדות אוכל לאירועים

עמדות אוכל לאירועים מציעות לאורחים מגוון מנות המותאמות לאופי האירוע. התפריט הינו עשיר ויכול להיות מבוסס על בשר או חלב לצד מנות צמחוניות. יוצעו בו מנות פתיחה, פינגר פוד, מנות עיקריות, קינוחים ועוד. דוכנים ייחודיים יכללו שתייה חריפה, חמה וקרה. קייטרינג bite עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

עמדות אוכל לאירועים – עם מגישים ובלעדיהם

עמדות אוכל לאירועים כוללים לרוב, מלצרים המגישים את האוכל המבוקש ישירות לצלחת האורח. כאלו, למשל, הם הדוכנים המוצבים ברחבת קבלת הקהל ובהם מוגשות מנות קלות להשביע רעבונם המיידי של האורחים. אבל לא רק הם כי קיימים גם דוכנים המיועדים למנות העיקריות. גם הם יהיו, לרוב, מאוישים במלצרים. התפריט הבשרי יכלול בשר עוף, בקר, הודו, כבש ואחרים. התפריט החלבי יכלול פשטידות, קישים, כיסונים, פיצות, בורקסים, מיני מאפים נוספים, דגים ועוד. ליד כל אלו יתווספו סלטים רעננים וצבעוניים, מנות חמות של אורז, תפוחי אדמה, קטניות ואחרות. כן יהיו רטבים, חמוצים ומזונות ייחודיים נוספים המשדרגים את הארוחה. ארוחה עשירה כזאת לא תהיה שלמה ללא קינוחים מתוקים, פירות, עוגות ועוד. במקרים בהם יהיה ביקוש, ניתן להכין ולהגיש גם מאכלים אתניים האופייניים לעדה חוגגת. אלו יעשירו אף יותר ויחברו את המוזמנים היטב לאירוע. משקאות חמים קרים וחריפים יוגשו ללא הגבלה.

בחירת תפריט בהחלטה משותפת

כל תפריט נבחר במשותף ועל דעת המזמין. השף מציע את הרשימה מתוכה יש לבחור ובנוסף, מנות דגל ייחודיות ומעניינות שלו. לרוב, בוחרים מנות מקובלות על רבים שהינן אהובות גם על ילדים. ההיצע כולל מנות המתאימות לסוגי אירועים וביניהם פרטיים, ציבוריים, עסקיים, חברתיים ואחרים. הבחירה הסופית היא של הלקוח המכיר היטב את אופי האירוע ואת מוזמניו.

שירות מחברה בעלת יכולות מוכחות

קייטרינג bite מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני, תנאי היגיינה מושלמים, עמידה בלוח זמנים, קפדנות, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהכרת הנושא לעומק, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים וכדומה. הם ישרתו בשמחה נוספים.